Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Cam Kase Görmek

Konu, 'C Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Duygusal olarak rüya sahibi hassas bir dönem içindedir. Rüyada cam kase görmek duygusal bir dönemden geçileceğini de gösterir. Alıngan ve her şeyden etkilenen bir yapı içine gireceksiniz. Kırgınlıklar, küslükler ve olaylardan çabuk etkilenen bir tuh hali içinde olacaksınız. Bekar kişiler bu rüyayı görürse sık kavga edecekler ve sevdikleriyle araları bozulacaktır. Evli kişiler ise eşlerinden kırıcı sözler duyacak ve huzursuz bir yuvası olacak.

  Rüyada Cam Kaseyi Kırmak
  Cam kasenin kırılması hayra yorulur. Üzerindeki nazarın gideceğine işarettir. Rüyada cam kase görmek mutsuz kimselerin huzur bulacağını da gösterir. Hayat enerjileri yükselecek ve daha güzel günler rüya sahibini bekleyecek. Kararlarını daha mantıklı alacaklar ve olaylara daha nesnel yaklaşım sergileyeceklerdir. Çevresi ile araları düzelecek.

  Rüyada Cam Kase Satın Almak
  Parlak bir gelecek hayali kuran rüya sahibi için bu rüya çok olumlu işaretler içerir. Çevresinden biri ona destek olacak ve sağlam adımlarla iş hayatına girecek. Hayatı da eğlenceli hale geleceği gibi çoğu eski alışkanlıklarından kurtulacaktır. Duygusal kararları daha net olacak ve sevdikleri ile problemlerini atlatacaktır.

  Rüyada Renkli Cam Kase Görmek
  Hayatınızda bir sınavdan geçiyorsunuz ve çevreniz yardımı ile bu sınavda başarılı olacaksınız. Duygusal sorunlarınızın üstesinden gelecek ve manevi hayatınız huzur bulacak. Renkli camlar güzelliği ve yaşanacak mutlulukları simgeler. Rahat bir hayat geçirecek ve sıkıntılarınızı atlatacaksınız.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş