Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Cam Eşya Görmek

Konu, 'C Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada cam eşya görmek hayırlıdır ve bolluk, bereketle müjdelenir. Hayalini kurduğu başarının ve mutluluğun kapılarının açılacağı, iyi talihe kavuşacağı alamet olur. Rüyayı gören kimse bekarsa, hayırlı bir evliliğe delalettir.

  Rüyada Kristal Bardak Görmek
  Bekar kişilerin rüyasında kristal bardak görmesi iyi niyetli bir kimse ile hayırlı bir beraberliğe ve nihayetinde mutlu bir evliliğe alamet eder.

  Rüyada Cam Kırmak
  Rüyada cam eşya kırmak, rüya sahibinin çok ciddi bir biçimde aklını kurcalayan bir durumun, isteği doğrultusunda şekilleneceği müjdelenir. Aynı zamanda hayatını renklendirecek gelişmelere de delalettir.

  Rüyada Cam Eşya Almak
  Genel olarak rüyada cam görmek hayra alamet olduğundan, rüyada cam eşya almak da isteklerin ve hayallerin tam da istenilen şekillerde gerçekleşeceği yönünde hayra yorulur. Karamsarlığa kapılmayarak, pozitif yaklaşımlar ile birçok başarının geleceğine ve mutluluğa kavuşulacağına delalettir.

  Rüyada Kırık Cam Görmek
  Rüyada kırık cam görmek pek hayra yorulmaz. Ancak rüyaları sadece tek bir unsur üzerinden yorumlamamak gerekir. Rüyanın ferahlığı, kasveti, renkleri, kişinin karakteri ve diğer özellikleri rüya yorumunda önemlidir. Genel olarak bahsetmek gerekirse kasvetli bir rüyada kırık bir cam görmek, aile içerisinde bir can kaybını işaret eder.

  Rüyada Kristal Avize Görmek
  Rüyada kristal avize görmek, lüks yaşama kavuşmaya alamettir. Bu rüyayı hayra yormak gerekir. Rüya sahibinin ortalama hayat şartlarının getirdiği zorlukları aşarak, yüksek bir refah düzeyinde yaşaması rivayet edilir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş