Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Büyük Gemi Görmek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada büyük gemi görmek, rüyayı gören kişinin büyük bir mal kazanacağına, hakkını aramak için bazı davalar açtığına ve bu davalardan büyük maddi kazançlar elde edeceğine, yeni lüks bir eve taşınmaya, büyük bir makam sahibi olmaya, lüks içerisinde yaşamaya, rüya sahibinin hayallerine kavuşmasına delalettir. Rüyada büyük gemi görmek aynı zamanda rüya sahibinin ölene kadar asla maddi zorluk çekmeyeceğine, bolluk içerisinde yaşayacağına, haksızlıklarla mücadele etmenin olumlu sonuçlarını almaya işarettir.

  Rüyada Büyük Bir Gemi İle Yolculuğa Çıkmak
  Rüyada büyük bir gemi ile yolculuğa çıkmak rüyayı gören kimsenin güzel bir aile kuracağına, torunlarını görecek kadar uzun yaşayacağına, makam mevki sahibi olunacağına, ticaretle uğraşan kimselerin ticarette oldukça ileriye gideceklerine, zengin kimseler ile arkadaşlık kurmaya delalettir.

  Rüyada Büyük Bir Gemi İnşa Etmek
  Rüyada büyük bir gemi inşa etmek, rüyayı gören kimsenin çalışma hayatında ileriye gideceğine, iş sahibi olan kimselerin işlerini büyüteceğine, büyüyen bu işin ülkenin dört bir yanına yayılacağına, herkes tarafından bilinen bir kimse olunacağına, büyük başarılar elde edileceğine delalettir.

  Rüyada Büyük Gemi Görmenin Psikolojik Yorumu
  Rüyada büyük gemi görmenin psikolojik yorumu rüyayı gören kimsenin farklı ülkeleri, farklı insanları farklı kültürleri merak ettiğine ve bunları gezip görmek istemesini simgelemektedir. Aynı zamanda üstün başarılar elde eden rüya sahibinin özel hayatında bağlılık problemleri yaşadığını işaret eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş