Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Butik Görmek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada butik görmek, rüyayı gören kişinin küçük adımlar atarak ve küçük yatırımlar yaparak başlayacağı işten ilerde oldukça büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin küçük parça halinde mal alacak olmasına, mal mülk sahibi olmaya ama bunu azar azar yapacak olmasına tabir edilir. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre rüyada butik görmek, rüyayı gören kişinin maceracı bir ruha sahip olduğuna ve etrafında bulunan kişiler tarafında çok sevildiğine delalet eder. Rüya sahibinin bir daha darlık çekmeyeceğine, her daim ihtiyacı olan parayı kazanacağına tabir olunuyor.

  Rüyada Butik Açtığını Görmek
  Rüyada butik açtığını görmek, rüyayı gören kişinin yaşamının da onun moralini bozan ve onun yaşamı için sıkıntı ve aksilik yaratan durumların kısa süre içinde geçeceğine, rüyayı gören kişinin kendini toparlayarak geleceğe daha net bakabileceğine tabir ediliyor. Rüyayı gören kişi hasta ise yakın zaman içinde sağlık sorunlarının altından geleceğine ve rahatta ererek gene sosyal yaşamına geri döneceğine delalet eder.

  Rüyada Butik İşlettiğini Görmek
  Rüyada butik işlettiğini görmek, rüyayı gören kişinin yaşadığı sıkıntı için yakınlarından destek göreceğine ve bu sayede huzura ve feraha ereceğine tabir edilir. Rüya sahibinin azim ve hırsı ile hayatını yeniden inşa edeceğine ve geleceğini garanti altına alacak olmaya tabir edilir.

  Rüyada Butik Otel Görmek
  Rüyada butik otel görmek, rüyayı gören kişinin kendisini huzursuz eden konular hakkında kendi fikrini açık sözlülük ile söyleyerek, kesin kararlar alacağına delalet eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş