Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Bulmaca Görmek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada bulmaca görmek, rüyayı gören kimsenin gördüğü bulmaca çözülmemiş ise rüya sahibinin çok üzücü bir haber alacağına, ihanete uğrayacağına, sıkıntılı günler geçireceğine, mutlu günleri geride bırakacağına, iş hayatında bazı olumsuzluklar yaşayacağına delalettir. Rüyada görülen bulmaca çözülmüş ise rüya sahibinin sıkıntılarının yok olacağına, mutlu günler geçireceğine, çok iyi bir iş bulacağına ve maddi manevi huzura kavuşacağına rivayet edilir.

  Rüyada Bulmaca Çözmek
  Rüyada bulmaca çözmek rüyayı gören kimsenin çalıştığı yerde bazı kişilerin kötülüklerine maruz kalacağına, gerçekleştirmek istediği projelerde aksaklıklar olmasına sebep olacak kişiler ile bazı tartışmalara gireceğine ve iş yerinde gergin zamanlar geçireceğine delalettir. Rüyada bulmaca çözmek aynı zamanda rüya sahibinin bazı çalışmalar ile uğraşırken büyük aksaklıklar yaşayacağına ve bu süreçte ortakları tarafından ihanete uğrayarak yüzüstü bırakılacağına işaret eder.

  Rüyada Bulmaca Çözen Kimse Görmek
  Rüyada bulmaca çözen bir kimse görmek rüyayı gören kişinin çok mutlu bir döneme gireceğine delalettir. Aile hayatında büyük sevinçli haberler alacağına, maddi ve manevi açıdan rahata kavuşacağına, iş hayatında başarılı olacağına, kırgınlık yaşadığı kimseler ile barışacağına, hayatının düzene gireceğine ve hayatında hiçbir olumsuzluğun olmayacağına işaret etmektedir.

  Rüyada Bilmece Görmek
  Rüyada bilmece görmek, rüyayı gören kimsenin bazı müşkül durumdaki insanlara ettiği yardımlar sayesinde hayır dua alacağına, bu hayır dualar sayesinde maddi açıdan daha iyi bir seviyeye geleceğine işarettir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş