Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Bulgur Pilavı Yemek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada bulgur pilavı yemek, rüyayı gören kişinin bolluk ve bereketli bir yıl geçireceğine delalet eder. Rüyada bulgur pilavı yediğini gören kişinin maddi anlamda sıkıntısının kalmayacağına, gelirinin kolay yol ile kazanabileceğine tabir olunuyor. Fakat bazı âlimlere göre rüyada bulgur pilav yediğini görmek, rüya sahibinin hanesinde yaşanacak olan tartışmalara ve bu sebep ile yaşanacak olan sıkıntıya delalet eder.

  Rüyada Bulgur Pilavı Pişirdiğini Görmek
  Rüyada bulgur pilavı pişirdiğini görmek, rüyayı gören kişinin yeni bir başlangıç yapacağına ya da yeni bir iş ile meşgul olacağına delalet eder. Rüya sahibinin yapacağı çalışmalar sonucunda amirlerinin beğenisine ve takdirine nail olacağına aynı zamanda da makam sahibi olabileceğine yorumlanıyor. Rüya sahibinin kolay yoldan mal sahibi olacağına tabir olunur.

  Rüyada Bulgur Pilavı Görmek
  Rüyada bulgur pilavı görmek, rüyayı gören kişinin kazancına ve gelirine delalet eder. Rüyayı gören kişi tabak içinde çok pilav görmüş ise çok kazanç elde etmeye, az pilav görmüş ise az kazanç elde etmeye tabir olunuyor. Pilav kuru ise haram yol ile kazanılan kazanç olup, hayırsız malla delalet eder.

  Rüyada Bulgur Görmek
  Rüyada bulgur görmek, rüyayı gören kişinin alacağı habere delalete der. Rüyada bulgur görmek uzun zamandır beklenen haberin geleceğine ama olumsuz sonuç olacağına tabir olunur. Bazı âlimlere göre ise rüya sahibinin bolluk içinde geçecek olan yılla tabir olup, huzur ve mutluluğa delalet eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş