Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Buldozer Görmek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada buldozer görmek, rüyayı gören kimsenin çok güçlü bir kişiliğinin olduğuna, yaşadığı sıkıntılara sabrettiği için bu sıkıntıların en yakın zamanda çözüleceğine, yeni gelişmeler sayesinde oldukça başarılı adımlar atacağına, çalışma hayatında ileriye gideceğine, üst mevkilere geleceğine, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeyeler yaşayacağına delalettir.

  Rüyada İş Makinesi Görmek
  Rüyada iş makinesi görmek, rüyayı gören kişinin çok uzun zamandır kafasında kurduğu ve karar verdiği bazı şeyler sayesinde büyük ilerlemeler yaşayacağına, bu ilerlemeler sayesinde çok başarılı olacağına, büyük gelişmeler ile birlikte üst mevkilere gelineceğine, evinde bolluk bereket olacağına, rızkının artacağına, maddi sıkıntı yaşamayacağına rivayet edilir.

  Rüyada Tır Görmek
  Rüyada tır görmek, rüyayı gören kimsenin bazı girişeceği işlerde büyük zarar edeceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin istemeden maddi zarara uğrayacağına, bu maddi zarar sonrası aile ortamında büyük sorunlar yaşanacağına, hanede huzur kalmayacağına, hane içerisinde bulunan bir kimseden ihanet görüleceğine ve rüya sahibini mutsuz günlerin beklediğine delalettir.

  Rüyada Kepçe Görmek
  Rüyada kepçe görmek, rüya sahibin sabır ve yapacağı büyük fedakarlıklar sayesinde çok başarılı işlere imza atacağına, bu başarılı işler sayesinde maddi durumunun çok iyi olacağına, maddi durumundaki düzelmeler sayesinde aile hayatındaki sorunların çözüleceğine, haneye huzur geleceğine, bolluk, bereket içerisinde yaşanacağına, maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına işarettir. Bu rüya aynı zamanda hayırlı bir kısmete de yorulmaktadır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş