Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Buğday Tarlası Görmek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada buğday tarlası görmek, rüyayı gören kişinin maddi ve manevi olarak kısmetli ve huzurlu bir ömür yaşayacağına delalettir. Fakat rüyada buğday tarlası görmek aynı zamanda rüya sahibinin sıkıntı bir döneme gireceğine, çevresinden destek beklediğine, karşısına çıkan tekliflerden birini seçip hayatını tamamen ona adayacağına, bu sebeple başka şeylerle ilgilenemeyeceğine, ailesini ihmal edeceğine delalettir. Bu sebeple kişinin ailevi problemleri oluşabilir. Rüya sahibi ailesel konularda dikkatli olmalıdır.

  Rüyada Buğday Tarlası Ekmek
  Rüyada buğday tarlası ektiğini görmek, rüyayı gören kişinin çalışma hayatında ve aile hayatında çok hayırlı bir döneme girdiğine delalettir. Aynı zamanda yaptığı her işte büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve bugüne kadar verdiği tüm çabaların nen sonunda meyvesini vereceğine, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına ve yakın bir zamanda hayırlı ve güzel bir haber alacağına delalet eder.

  Rüyada Buğday Tarlası Biçmek
  Rüyada buğday tarlası biçmek, rüyayı gören kişinin çalışma ve aile hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine ve bir takım sorunlar yaşanacağına delalettir. Aynı zamanda yakın dostlardan bir takım zararlar geleceğine, çok değer verilen bir kimseden kötü bir haber alınacağına ve üzüntülü bir döneme girileceğine delalettir.

  Rüyada Buğday Toplamak
  Rüyada buğday toplamak, rüyayı gören kişinin iş hayatında bir takım sorunlar yaşayacağına, fakat bu sorunları mevki ve maddi olarak kendisinden çok
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş