Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Boya Yapmak

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada boya yapmak, rüyayı gören kişinin kandırılmasına ya da yapmış veya söylemiş olduğu bir şeyin yanlış anlaşılmasına delalet eder. Rüya sahibinin yanlış anlaşılması sonucunda çevresinde bulunan kişiler ile dargınlık yaşayabileceğine, bir kez ok yaydan çıktıktan sonra düzeltmenin uzun zaman alacağına delalet eder. Rüya sahibinin kandırılmasına da delalet olan bu rüya kandırılarak yanlış bir şekilde yönlendirilecek olmasına yorumlanıyor.

  Rüyada Ev Boyadığını Görmek
  Rüyada ev boyadığını görmek, rüyayı gören kişinin yepyeni bir hayatta başlayacağına, hayatında yaşanacak olan değişikliliklere delalet eder. Rüya sahibinin mutlu ve huzurlu bir döneme gireceğine ve güzel olaylar ile karşılaşacağına tabir olunur. Yıkık dökük bir evi boyamak ise rüya sahibinin ümidini kestiği bir hayalinin gerçeğe dönüşeceğine delalet eder.

  Rüyada Duvar Boyadığını Görmek
  Rüyada duvar boyadığını görmek, rüyayı gören kişinin iş ya da ev değiştireceğine delalet eden bu rüya bu değişikliğin sebebinin olumsuz bir durum değil keza olumlu bir değişiklik olduğuna delalet eder. Bu değişimin sebebi ve son kararını vererek olan kişi de gene rüya sahibinin olacağına yorumlanır.

  Rüyada Saç Boyadığını Görmek
  Rüyada saç boyadığını görmek, rüyayı gören kişinin bazı kötü olaylar ya da durumla ile karşılaşacağına, bu duruma karşı tedbirsiz olacağına ve hiç ummadığı bu olaylar karşısında şaşkınlık yalamaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin sıkıntılı bir duruma düşeceğine, elinde olanları değerlendirmeye çalışacağına, durumdan kurtulmak için çaba harcayacağına delalet eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş