Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Boş Mezar Görmek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada boş mezar görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılı döneminde yalnız kalacağına, etrafında kimsenin kalmayacağına bu sebep ile sıkıntısının yanı sıra üzüntü yaşayacağına delalet eder. Rüyada boş mezar görmek hayırlı bir rüya olarak yorumlanmıyor. Rüyayı gören kişinin ayrıca ailesinin de gelişen bir olay sonucunda hayretlere düşeceği bir olay ile karşılaşacağına ya da hayret verici bir haber alacağına delalet eder.

  Rüyada Boş Mezar Taşı Görmek
  Rüyada boş mezar taşı görmek, rüyayı gören kişinin çevresindeki insanlar tarafından zor gününde yalnız bırakılmasına ve bu sebep ile rüya sahibinin bazı kararlar alacağına, bu kararlar sonucunda ise köklü bir değişim yaşayacağına delalet eder.

  Rüyada İçi Boş Olan Bir Mezar Görmek
  Rüyada içi boş olan bir mezar görmek, rüyayı gören kişinin zor ve sıkıntılı döneminde etrafında olan insanların onu yalnız bırakması üzerine psikolojik olarak olumsuz etkileneceğine, ruhsal bunalıma gireceğine delalet eder. Bazı âlimlere göre rüyayı gören kişinin hayret edeceği bir olay yaşamasına ya da çok büyük bir problem ile karşılaşmasına delalet eder.

  Rüyada İçi Boş Olan Mezara Baktığını Görmek
  Rüyada içi boş olan mezara baktığını görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında ya da aile hayatında yaşadığı zor ve sıkıntılı günlerde çevresinde kimseyi bulamamsı üzerine oturup bir karara varması gerektiğine, sıkıntılı günlerin de insanların onu yalnız bırakma nedenlerini ölçüp biçip bir karara varacağına delalet eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş