Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Bornoz Giymek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada bornoz giymek rüyanın biçimine göre farklı biçimlerde ele alınabilecek bir rüyadır. En genel anlamda günahlarından arınmaya, temizlenmeye, kişinin geçmişteki hatalarını tekrarlamayacağına işaret eder.Kişi eğer banyo yapmadan temiz bir bornoz giyer ise bu çok da hayra yorumlanmayan ve olumsuz anlamlar işaret eden bir rüyadır zira bu rüyayı gören kişi ne kadar uğraşırsa uğraşsın kendini günahlardan ve kötülüklerden alıkoyamaz. Ama kişi banyo yaptıktan sonra beyaz bir bornoz giyer ise o zaman durum tam tersidir. Bu kişi tamamen maneviyata yönelir, dünya nimetlerinden uzaklaşarak kendisini ibadete vererek, nefsini terbiye eder. Bornoza sarılma ise rüyada, gerçek yaşamda kişinin kendisine güç verecek bir kişiden destek alacağına işaret eder.

  Rüyada Bornoz Görmek
  Kişi eğer rüyasında bornoz görür ise bornoz anlam olarak, ahlak ve terbiyeye işaret eder. Beyaz bornoz iyi huy ve temiz bir kalbe, siyah bornoz ise bunun tam tersi kötü huy ve günaha işaret eder.

  Rüyada Bornoz Satın Almak
  Kişi eğer rüyasında bornoz satın aldığını görür ise o zaman bu kişi yaşamında bazı değişiklikler yapar. Örneğin Hac vazifesini yapmaya ya da Umre’ye gider. Bunun yanında mal, mülk alır ve maddi sıkıntılarından kurtulmaya başlar. Yani olumlu anlamlar içeren bir rüya olup, hayra yorumlanır. Ama kişi rüyasında bornoz satar ise kendisine olumlu anlamda destek olacak, yaşamını değiştirecek bir kişi olacağı anlamına gelir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş