Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Bone Görmek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada bone görmek, rüyada görülen bone rüyayı gören kişinin cinsiyetine göre yorumlanmıştır her iki cins içinde hayırlara delalet olsa da bayansanız herkes tarafından çok sevilip sayılan kalbi tertemiz iyilik dolu bir kişi olduğunuzu, zorda olan kişilerin imdadına yetiştiğinizi işaret eder. Erkekseniz yakın zamanda hayatınızda bazı gelişmeler olacağı ve bu gelişmelerle birlikte mutluluğu yakalayacağınızı işaret eder.

  Rüyada Bone Almak
  Karşınıza fırsatlar çıkacağı ve sizin bu fırsatları oldukça iyi değerlendirip beklediğiniz mutluluğa kavuşacağınızı, bu fırsatların sizin önünüzü açacağı yüksek mevkilere geleceğinize peşinde koştuğunuz hayallerinizi gerçekleştirip maddi yönden de rahata kavuşacağınızı ve çevrenizdekilere de yardımcı olacağınızı işaret eder.

  Rüyada Bone Takmak
  Uzun zamandır vakit harcayıp emek gösterdiğiniz işlerinizin sonunda yola gireceği ve yaptığınız işlerin insanlar üzerinde olumlu etkiler bırakıp sizi yükselteceğine ve uzun süredir yitirdiğiniz özgüveninizin yerine geleceğine işarettir.

  Rüyada Bone Bağlamak
  Bone görmenin aksine pekte hayırla yorumlanmaz kısa zaman sonra işlerinizin kötü gideceği çevrenizdekiler tarafından maddi ve manevi zarara uğrayacağınıza ve aile içerisinde de sıkıntılar yaşayacağınıza delalettir.

  Rüyada Beyaz Bone Görmek
  Beyaz bone maddi rahatlığı temsil eder iş yaşantınızın yolunda gideceği maddi yönden rahata ereceğinizi işaret eder.

  Rüyada Yeşil Bone Görmek
  Rüyada görülen yeşil bone evliliğe işaret eder. Hayatınızdaki veya yeni tanışacağınız kişi ile hayatınızı birleştireceğinize ve bu evliliğin sizin için hayırlı olduğuna işarettir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş