Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Boks Görmek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada boks görmek, rüyayı gören kişinin elindekileri kaybetmekten dolayı yaşayacağı korkudan dolayı daha çok çalışma azmine girmesine, bu çalışma koşullarında da sağlığına zarar verebilecek kadar büyük koşullar içinde yer almasına ve buna aldırış etmemesine delalet eder. Aynı zamanda rüyada boks görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamında işinden çok onun zamanını boşa harcayan kimseler ile muhatap olarak geçireceğine ve bu sebep ile sıkıntı yaşayacağına delalet eder

  Rüyada Boks Yaptığını Görmek
  Rüyada boks yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin aşırı çalışma ve duygu boşlukları sebebi ile artık doğru kararlar alamadığına, yanlış iş ve yanlış kişiler ile boşa zaman kaybettiğine, aşırı çalışma ile sağlığına zarar verebileceğine ya da çalışanlarına aşırı yüklenmesi sonucunda çalışanlarını kaybederek iş gücünden olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin sağlığını bozacak kadar zor işlere girişmesine fakat yanlış kararlar alacak olmasına delalet eder.

  Rüyada Boks Maçını İzlediğini Görmek
  Rüyada boks maçını izleğini görmek, rüyayı gören kişinin bencil bir kişiliğe sahip olduğuna, çevresinde bulunan kişilere yardımı dokunabileceği halde önce kendi menfaatini düşünerek beklediğine ya da hiçbir yardımda bulunmayı düşünmediğine delalet eder. Yanlış kararlar almak, haksız kazanç ve terfi almak şeklide de yorumlanıyor.

  Rüyada Boks Eldiveni Görmek
  Rüyada boks eldiveni görmek, rüyayı gören kişiye hayrı dokunacak olan yaşlı ya da tecrübeli kimseye delalet eder. Aynı zamanda işlerinin düzene gireceğine ve artık daha rahat bir yaşam süreceğine delalet eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş