Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Böcek Yemek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada böcek yemek, rüyayı gören kişinin gördüğü böceğin rengine göre farklı şekillerde tabir edilir. Görülen ve yenen böcek koyu renkli ve daha önce görülmemiş cinsten bir böcek ise rüyayı gören kimsenin bazı suçlar işleyeceğine ve bu suçların sonucunda hapis cezası alacağına delalettir. Rüyada arı ya da kelebek gibi böceklerden yediğini gören kişinin çok büyük bir servet sahibi olacağına, rüya sahibine büyük bir miras kalacağına, hayatını lüks içerisinde devam ettireceğine işaret eder. Rüyada tırtıl yemek rüya sahibinin tembel bir kimse olacağına, işlerine yoğunlaşmayacağına ve bitirmeyeceğine, maddi kazanç sağlayamayacağı için oldukça zor durumlar geçireceğine delalettir.

  Rüyada Böcek Yakalamak
  Rüyada böcek yakalamak, rüyayı gören kimsenin yakaladığı böcek evin içerisinde ise rüya sahibinin evliliğinde bazı sorunlar olacağına ve bu sorunların sonucunda boşanma gibi olumsuz sonuçlar olacağına işaret eder. Rüya sahibi bekar bir kimse ise kötü niyetli, kötü düşünceli, sadece paraya önem veren bir kimse ile dünya evine gireceğine delalettir.

  Rüyada Böcek Yemenin Psikolojik Yorumu
  Rüyada böcek yemenin psikolojik yorumu, rüyayı gören kişinin büyük korkularının olduğuna, bu korkularının üzerine gitmek yerine sürekli korkularından kaçmayı ya da üstünü kapatmaya çalıştığına, korkuları ile yüzleşmediği ve kaçtığı için daha korkularının daha büyük sorunlara sebep olduğuna, geçmişte yaşadığı kötü olayların travmaları ile boğuştuğuna ve geleceğe umutla bakamadığına işaret eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş