Rüyada Bitki Görmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
Rüyada bitki görmek, esenlik, ferahlık, kolaylık, huzur, mutluluk, bereket ve müjde anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin hayatında yaşanacak olan mucize gibi güzelliklere tabir edilir. Çok parlak ve kısmetli bir dönemin geldiğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin bu dönemde başarılarının artacağı, kazancının çoğalacağı, geçim derdinin kalmayacağı, ailesinde aradığı sevginin ve barış ortamının hüküm süreceği şeklinde yorumlanır. Çok hayırlı bir rüyadır, güzelliğe, değişime ve can bulmaya yorulur.

Rüyada Bitki Dikmek
Rüyada bitki dikmek, rüya sahibinin işlerinden yana hayır bulacağına, isteklerinin, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine ya da sadaka vereceğine işaret eder.


Rüyada Bitki Sulamak
Rüyada bitki sulamak, hak yolunda gönülden işler yapmaya, kendini yardıma adamaya, Allah’ın düşkün kullarına hayır yaparak, onun katında güzel kullardan olmak için çabalamaya işaret eder. Rüya sahibinin yapacağı güzel işler sayesinde dua alacağı anlamına gelir.

Rüyada Bitki Kökü Görmek
Rüyada bitki kökü görmek, rüya sahibinin soyuna dayandırılır ve kişinin köklü bir aile geçmişinin olduğuna yorulur. Büyük, huzurlu ve mutlu ailelere, birbirine kenetlenmiş, dayanışma, saygı, sevgi ve barış içinde olan aile bireylerine tabir edilir.

Rüyada Bitki Kurdu Görmek
Rüyada bitki kurdu görmek, rüya sahibinin içine attığı bazı şeylerin kendini yiyip bitirdiğine işaret ederken bir yandan da, kişinin malından ve parasından yiyen bir kimsenin olduğu, bu insanınrüya sahibinin iyi niyetini suiistimal edip, mal varlığını sömürmeye çalıştığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yeşil Bitki Görmek
Rüyada yeşil bitki görmek, sağlık, mutluluk, neşe, ağız tadı, kazanç ve zenginlik olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin malından ve parasından yardım için gözünü bile kırpmadan harcayacak kadar iyi kalpli, cömert ve yüce gönüllü olduğu yorumu yapılır.
 
Konu Sahibi Benzer Konular Bulunduğu Forum Mesajlar Tarih
1 B Harfi Rüya Tabirleri 1
1 B Harfi Rüya Tabirleri 0
1 B Harfi Rüya Tabirleri 0
1 B Harfi Rüya Tabirleri 0

Benzer Konular


Üst