Rüyada Bit Sirkesi Görmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
Rüyada bit sirkesi görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında dedikodudan ve gıybetten muzdarip olduğuna, yapacağı işlerin ve ortaya koyacağı çalışmaların çekemeyenler tarafından sürekli karalanmaya ve gurursuzlaştırılmaya çalışıldığına tabir edilir. Aynı zamanda, yapılan fesatlıklardan ve kötülüklerden ötürü çok sıkıntılı günler geçirildiğine delalet edilir.

Rüyada Sirkeleri Temizlemek
Rüyada sirkeleri temizlemek, rüya sahibinin, karşılaşacağı dedikodu ve fesatlıklardan ötürü karşılaşacağı sorunları çözeceğine işaret eder.


Rüyada Bit Yavrusu Görmek
Rüyada bit yavrusu görmek, ar, edep ve haya duygularını yitirmiş, insanların sırtından ekmek kazanan, halk arasına fitne ve fesat sokan ve terbiye ve dürüstlük gibi kavramlardan yoksun insanlar ile dostluk yapıldığına tabir edilir.

Rüyada Kafa Derisi Görmek
Rüyada kafa derisi görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşadığı bazı sorunları kafasından çıkarmak istediğine ve bu sayede rahatlayıp tüm sorunları çözmek istediğine işaret edilir.

Rüyada Kafa Derisi Yüzmek
Rüyada kafa derisi yüzmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşadığı ya da yaşayacağı parasal sorunlar yüzünden ortaya çıkacak endişelere ve sonunda yaşanacak depresyona delalet edilir.

Rüyada Kafa Derisine Makyaj Yapmak
Rüyada kafa derisine makyaj yapmak, rüya sahibinin, iş hayatında başına gelecek sıkıntıların en kısa sürede ortadan kaldırılacağına yorumlanır.


Rüyada Saçkıran Görmek
Rüyada saçkıran gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında karşısına çıkacak bütün sorunlardan kurtulup genişliğe çıkacağına ve ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine tabir edilir. Aynı zamanda, iş hayatında yaşanacak sıkıntılardan ötürü bulunulan mevkinin kaybedilmesine, çok büyük ve uzun süre devam edecek sıkıntılara yorulur.

Rüyada Saç Kısaltmak
Rüyada saç kısaltmak, yaşanan sorunların çözülmesine tabir edilir.
 
Konu Sahibi Benzer Konular Bulunduğu Forum Mesajlar Tarih
1 B Harfi Rüya Tabirleri 0
1 B Harfi Rüya Tabirleri 0
1 B Harfi Rüya Tabirleri 0
1 B Harfi Rüya Tabirleri 0

Benzer Konular


Üst