Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Bit Öldürmek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada bit öldürmek, rüyayı gören kişinin kendisine ve hanesine bazı kötülükler yapan, kendisine ve hanesine zararı dokunan bir akrabası ile tartışacağına ve hayatlarından o akrabalarını uzaklaştıracağına delalettir. Rüya aynı zamanda maddi sıkıntı çeken rüya sahibinin bu maddi sıkıntılarını arkadaşının desteği ile atlatacağına işaret eder.

  Rüyada Bit Öldürdüğünü Görmek
  Rüyada bit öldürdüğünü görmek, rüya sahibinin çalışma hayatında ya da aile hayatında bazı kimseler tarafından kötülük göreceğine, bu kimse ile tartışacağına, bütün bağlarını tamamen koparacağına ve daha huzurlu bir hayata sahip olacağına delalettir.

  Rüyada Saçta Bit Öldürmek
  Rüyada saçta bit öldürmek, rüyayı gören kişinin çalıştığı yere kendisine yardımcı ve destek olması için aldığı akrabasının kendisini çok zarara uğratacak şeyler yapacağına, bu kişiden ihanet ve kötülük göreceğine, akrabası ile tüm bağlarını koparacağına ve bir daha asla görüşmeyeceğine delalettir.

  Rüyada Bit Sirkesi Öldürmek
  Rüyada bit sirkesi öldürmek, rüyayı gören kimsenin hakkında bazı asılsız dedikodular çıkacağına, rüya sahibinin bu dedikodular yüzünden büyük üzüntü ve stres yaşayacağına fakat kısa bir sürede gerçekleri ortaya çıkarıp dedikoduyu yayan kişileri utandıracağına işaret etmektedir.

  Rüyada Bit Öldürmeye Çalışmak
  Rüyada bit öldürmeye çalışmak, rüyayı gören kişinin ortak iş yaptığı akrabasının kendisine ve ailesine bazı sıkıntılar yaşatmasına rağmen akrabalık vasfından dolayı ve ayıp olmasından çekineceğinden dolayı ortaklığı bozamayacağına ve bu durum sebebi ile ailesinde bazı sıkıntılar yaşayacağına delalettir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş