Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Bisiklete Binmek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada bisiklete binmek rüya sahibinin bu günlerde büyük sıkıntılarla baş etmesi gerekeceğine, hem sosyal hem de iş hayatında birçok sorunun baş göstereceğine ancak kişinin yeteneklerini kullanarak tüm bunların bir şekilde üstesinden geleceğine ve çözüm yolu bulacağına delalet eder. Ayrıca kişinin bu sorunları çözmek için sevdiklerinden de destek alacağına, onların yardımı ile her problemi kolayca aşacağına tabir edilir.

  Rüyada Bisiklete Kullandığını Görmek
  Rüyada bisiklet kullandığını görmek kişinin hayatındaki sorunlar için kimseden yardım almayacağına, kendine güvenen ve kararlı kişiliği sayesinde bir yol bulmaya çalışacağına ve çabalarının sonuçsuz kalmayacağına, hedeflerine ulaşacağına tabir edilir.

  Rüyada Bisikletten İnmek
  Rüyada bisikletten inmek rüyayı gören kişinin çevresinde bulunan ve değer verdiği birinin yaşadığı bir üzüntü ve kaygı karşısında kişinin onun yardımın koşacağına, elinden tutacağına ve bu zor günlerini aşmasında yardım etmeye çalışacağına, yüzünü güldüreceğine ve uzun zamandan sonra mutlu olması için bir sebep oluşturacağına tabir edilir.

  Rüyada Bisikletten Düşmek
  Rüyada bisikletten düşmek kişinin ailesinde bu günlerde bazı sorunların aile bireylerinin başını ağrıttığına ancak rüya sahibinin onların imdadına yetişeceğine, bu sıkıntı yüzünden zarar görmelerini önleyeceğine alamet eder. Ayrıca bu rüya iş hayatında ya da aile hayatında kötü bir haber alınacağına ve büyük bir hüzün yaşanacağına, uzun bir süre bu durumu aşmak için çaba sarf edileceğine tabir edilir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş