Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Biriyle Tanışmak

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada biriyle tanışmak; uzun süre gizli kalmış yeni alanlar keşfediyor olduğunuz anlamına gelir. Birine ya da bir grup insana yönelik önyargılı davranışlar, bilinmeyenin korkusunu simgeler. Rüyada yeni birileri ile tanıştığınızı görmeniz; her zaman bildiklerinizden öteye gitmekte isteksiz olduğunuzun farkına varmak olarak tanımlanabilir. Kendi yetenekleriniz hakkında önceden düşünülmüş olumsuz fikirlere sahip olabilirsiniz. Başkalarının değeri veya yetenekleri gibi değişik yönlerini niteleyebileceğini düşünüyorsanız, bu sizin düşüncenizi yansıtır.
  Rüyada biriyle tanışmak; genellikle kendi hayatınızın farklı bölümlerini temsil eder. Kimin ile ya da nasıl biri ile tanışıldığına ve rüyanızdaki eylemlerine bağlı olarak, bu tanışmaların olumlu veya olumsuz olup olmadığını ve yaşantınız ile nasıl ilişkili olduklarını yorumlayabilirsiniz. Bir rüyada yeni biri ile tanışmak; kendinizi nasıl gördüğünüzü, algıladığınızı ve kendinizin farklı tarafları hakkında nasıl hissettiğinizi gösterebilir. Etrafınızdaki insanlar aslında sizin kim olduğunuzun bir yansıması olabilirler.

  Rüyada İlginç Biri ile Tanışmak
  Rüyanızda daha önce hiç görmediğiniz çok farklı, ilginç biri ile tanışmak; yeni ve beklenmedik bir toplantı ya da fırsat anlamına gelebilir. Bu ilginç size yabancı kişi, bazen bu görüntünün altında gizlenen hayatınızdaki çok kötü bir şey hakkında bir uyarı sayılır.

  Rüyada Yeni Biri ile Tanışmak
  Rüyanızda yeni, yabancı veya egzotik bir insan ile tanıştığınızı görmeniz bugüne kadar bilinmeyen yeni yönler ve yeni derinlikler keşfediyor olduğunuza işarettir. Kendinizin yeni bir parçası ile tanışıyor ve belki de şu ana kadar sahip olduğunuzu bile bilmediğiniz bir güç veya özellik keşfediyor olabilirsiniz.  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş