Rüyada Biriyle Sevgili Olmak

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
Rüyada biriyle sevgili olmak, özel hayatta her şeyin yoluna gireceğinin haberini verir ve bekarlara harika bir aşkın kapıda olduğunu bildirir. Yalnızlık duygusundan kurtulmanın, kişiye hayat boyu eş olacak güzel huylu biriyle tanışmanın, aile kuracak seviyeye ilerleyen harika arkadaşlıkların işaretçisidir. Biriyle sevgili olduğunu gören kişi evliyse kız evladı olur ve eşinin ilgisinden dolayı mutluluk yaşar. Kişi yaşlı biriyle sevgili olduğunu görürse, evliliği yahut ilişkisi hakkında ailesinden alacağı bazı uyarılara göre hareket ederek, mevcut sorunları çözmeye başlayacağına alamettir. Sevgilisi olan birinin başka biriyle sevgili olduğunu görmesi ise bir anda sinirlerin alev alacağı hararetli tartışmalar yaşanacağına, sevilen kişiyle araya soğukluk ve mesafe gireceğine alamet eder. Evli bir kadının tanımadığı biriyle sevgili olduğunu görmesi hakkındaki bazı dedikoduların eşinin kulağına gitmesiyle evde çıkan tartışmaların gönül kırgınlığıyla son bulacağına yorumlanır.

Rüyada Yabancı Biriyle Sevgili Olmak
Kişinin aile hayatına eskisinden çok daha fazla önem göstereceğine ve eşinin, sevgilisinin kendisinden istediklerini harfiyen yerine getireceğine alamettir. Beraberliklerde uyuma, sevginin karşılıklı olmasına, yeni heyecanlar yaşamaya da yorumlanan rüya, başlangıcı güzel beraberliklerin aynı şekilde süreceğine ve kişinin gönül ilişkilerinde arzu ettiği gibi yol kat edeceğine tabir edilir.


Rüyada Esmer Biriyle Sevgili Olmak
Güçlü karakteri ile kişiyi ilk andan itibaren etkisi altına alacak biriyle tanışılacağını ve rüyayı gören kişi bekarsa bu kimseyle nikah masasına oturacağına alamettir. Bayanlar için evliliklerinde kendi sözlerinin geçeceğine, eşlerine karşı baskın davranacaklarına ancak her koşulda anlayış görecekleri için bu durumun ilişkiye zarar vermeyeceğine tabir edilir. Kendi arzularının peşinden giden kimselerin mutlaka başarıya ulaşacaklarını da haber verir.
 

Benzer Konular


Üst