Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Birinin Öldüğünü Görmek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada birinin öldüğümü gören kişi, rüyasında çok derin anlam içerir. Rüyada durum gördüğü andaki ruh durumuna bağlıdır. Rüyayı gören kişi, başarılı ve güzel giden iş yaşantısını görecektir. İyi giden işler, tam tersi olacak ve bozulacağına yorumlanır.

  Rüyada Birinin Öldüğünü Sonra Dirildiğini Görmek
  Rüyada birinin öldüğünü sonra dirildiğini gören kişi, vakit olarak belki ömrünün önemli bir bölümünü gösteren ve en sonunda meyvelerini verecektir. Rüya sahibi becerilerinin de karşılaşacağına yorumlanır. Maddi olarakta çok ciddi para kazanacaktır.

  Rüyada Birinin Öldüğünü Duymak
  Rüyada birinin öldüğünü duymak, rüya sahibi kişinin hayalini kurduğu şeylere sahip olmak için olmazsa olmazlarından kimi zaman vazgeçmeniz gerekir.

  Rüyada Birinin Öldüğünü Haber Almak
  Rüyada birinin öldüğünü haber almak, rüya sahibi kişinin iş yaşamında korkunç başarısızlıklarla karşılaşacağıdır. Kişi iş dünyasında yetersiz ve gönülsüz çalışmasından dolayı iş yaşamında hala sorunlarla karşılaşacağına yorumlanır.

  Rüyada Birinin Öldüğünü Duyup Ağlamak
  Rüyada birinin öldüğünü duyup ağlamak, kişinin iş hayatında ve eğitim alanında çok doğru bir yolda olunduğuna delalettir. Rüya sahibi kişi, azim ve sabır ile ulaşılmak ve yapmak istediği şeyi en sonunda başaracaktır.

  Rüyada Birinin Öldüğünü Görüp Ağlamak
  Rüyada birinin öldüğünü görüp ağlamak ise anlam olarak rüya sahibi kişinin çok güzel iyi ve hayırlı bir iş yapılması durumunda büyük başarılara imza atacağına yorumlanır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş