Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Birinin Bıçaklandığını Görmek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada birinin bıçaklandığını görmek, rüyayı gören kişi için uyarıcı nitelikte olan bir rüyadır. Rüya sahibinin tehlikeli olan bazı durumlar içine girebileceğine dair olan bir rüya olarak yorumlanır Rüya sahibinin etrafında olan kimselere karşı dikkatli olması gerektiğine delalet edip, çevresinde sinsi ve kötü kimselerin olduğuna, onun kötülüğü için çalıştıklarına delalet eder. Rüyada bıçaklanmak çok güvendiğiniz hiç aklınıza gelmeyen bir kimseden darbe almaya delalet eder.

  Rüyada Birini Bıçakladığını Görmek
  Rüyada birini bıçakladığını görmek, rüyayı gören kişinin etrafında bulunan kişilere ya dili ile ya da elli ile kötülük yaptığına, doğru yoldan ayrılarak, insanlarına ah aldığına, günaha girmeye delalet eder. Rüya sahibi için uyarı niteliğinde olan bu rüya, bir an önce kendisine çeki düzen vererek, yaptığı hatalardan dolayı af dilemesine ve günahları için tövbe etmesine delalet eder.

  Rüyada Bıçak Görmek
  Rüyada bıçak görmek, rüyayı gören kişinin güç kuvvet olduğu gibi bazı âlimlere göre ise ayrılık olarak ifade edilir. Rüyayı gören kişini n rüya içeriğine göre farklı olarak yorumlanabilecek olan rüyalar arasında girer.

  Rüyada Bıçak ile Kendini Kestiğini Görmek
  Rüyada bıçak ile kendini kestiğini görmek, rüyayı gören kişinin kendisini zor duruma sokacak olan işlere imza atacağına ya da böyle durumlara bulaşacağına tabir olur. Bazı alimlere göre ise rüya sahibinin başkasına zalimlik edeceğine, başkalarına fenalık yaparak kötü bir yolla sapacağına delalet eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş