Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Birini Vurmak

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada birini vurmak, rüyayı gören kişinin tanıdığı bir kimseyi vuruyor ise ona destek olacağına, güç vereceğine, hayat vereceğine tabir olunur. Rüya sahibinin tanıdığı bir kimseyi vurduğunu görmesi aynı zamanda rüyayı gören kişinin onun hayati bir tehlike karşısında kalacağına ve onun hayatını kurtaracağına tabir olunur. Rüyada birini vurmak bazı âlimlere göre ise mahkeme ve hapis ile tabir olunurken çileli bir hayat sürmeye tabir olunur.

  Rüyada Silah ile Birini Vurmak
  Rüyada silah ile birini vurmak, rüyayı gören kişinin ani bir haber alacağına, sıkıntı içine düşeceğine fakat bu sıkıntısından kendine yardım eden bir kişi sayesinde çabuk olarak işlerinin yoluna gireceğine tabir olunur. Rüya sahibinin başına gelecek olan olayı herkese duyuracağına da tabir olur. Rüyayı gören kişi silah ile vurduğu kişiyi tanıyor ise, o kişiye rüya sahibinin vereceği öğütlere delalet eder.

  Rüyada Birini Vurduğunu ve Öldürdüğünü Görmek
  Rüyada birini vurduğunu ve öldürdüğünü görmek, rüyayı gören kişi vurduğu kimseyi tanıyor ise o kişiden gelecek olan büyük ve sevindirici habere delalet eder. Silah kullanılmadan tamamen bedensel şiddet ile karşısındaki kişiyi vurarak öldürdüğünü rüya sahibinin düşmanlarını alt ederek işinde yükseleceğine, başarı kazanacağına delalet eder.

  Rüyada Birine Vurduktan Sonra Özür Dilediğini Görmek
  Rüyada birine vurduktan sonra özür dilediğini görmek, rüyayı gören kişinin hata yapacağına fakat sonra pişman olacağına tabir edilir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş