Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Birini Ölmüş Görmek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada birini ölmüş görmek, yorumcular tövbe, mevki artışı veya şöhrete de yormaktadır. Aynı zamanda yoksul olan rüya sahibinin bir anda zengin olacağını da anlatır. Kişinin uzun ve hayırlı bir ömre sahip olacağına yorulur. Ayrıca rüya sahibinin ölmüş gördüğü o insanın ömrünü uzattığına delalet eder. Kişi eğer gerçek hayatında bir hastalık sahibi ise sağlığına kavuşacak dertlerinden kurtulacak anlamına gelir.

  Rüyada Yaşayan Bir Akrabayı Ölmüş Görmek
  Rüyada yaşayan akraba ölmüş görmek kişinin uzun süreli bir misafir ağırladığını anlatır. Aynı zamanda bir başka yorumu da rüya sahibinin sağlığına kavuşacağına delalet etmesidir. Genel olarak olumlu yorumlanır, rahat bir hayat olarak nitelendirilir.

  Rüyada Anneyi Ölmüş Görmek
  Rüyada anneyi ölmüş görmek rüyayı gören kişinin annesinin daha sağlıklı daha uzun bir ömrü olacağına delalet eder. Bu insan dertlerinden ve sıkıntılarından kurtulacak, evlatlarından hayır görecek diye yorumlanır.

  Rüyada Kardeşini Ölmüş Görmek
  Rüyada kardeşini ölmüş görmek kişinin kardeşinin bir seyahat yapacağını delalet eder. Eğer bu kardeş bekar ise kendisi için hayırlı bir eş bulup onunla dünya evine girecek demektir. Bu evlilikte çok mutlu olacak, hayırlı evlat sahibi olacak anlamına gelir.

  Rüyada Babanın Öldüğünü Görmek
  Rüyada babanın öldüğünü görmek, rüya sahibinin yaptığı bir hareketten dolayı pişman olacağını, işinde rast gitmeyen durumlar yaşayacağını anlatır. Sağlığın bozulacağına da delalet eden bu rüya bir yakınının vefat haberini alacağını anlatır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş