Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Birini Öldürdüğünü Görmek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada birini öldürdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin gerçek hayatta büyük bir günah işleyeceğine ya da büyük bir hata yapacağına delalettir. Rüyada birini öldürdüğünü görmek aynı zamanda rüya sahibinin güçlü bir kimse olduğuna, mutlu, sevinçli güzel bir haber alacağına, aile ile ilgili önemli bir gelişme olacağına da işarettir. Bu rüyayı gören kimsenin çalışma hayatında dikkatli olması gerektiğine ve yatırım yapmaktan belli bir süre kaçınması gerektiğine dikkat çeker. Rüyada öldürülen kimse reel hayatta tanınıyor ise bu kimsenin başına bazı sıkıntıların geleceği, bazı belalar ve musibetler ile uğraşılacağı, bir takım sağlık problemlerinin yaşanacağı ve rüya sahibinin düzensiz bir yaşantıya sahip olacağı rivayet edilmektedir.

  Rüyada Öldürülmüş Birini Görmek
  Rüyada ölmüş birini görmek, rüyayı gören kimsenin tanıdığı bir kimse öldürülmüş ise o kişinin rüya sahibinden hayır dua beklediğine işarettir. Rüyada öldürülmüş olarak görülen kimse anne ya da baba ise rüya sahibinin anne ve babası için hayır dua etmesi ve onlar için bir takım hayırlar dağıtması gerekmektedir. Rüyada öldürülmüş bir kimse görmek, rüyayı gören kişinin yaptığı hayırlara, iyiliklere delalettir. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin bazı konularda haksızlığa uğrayacağına işarettir.

  Rüyada Ölüm Haberi Almak
  Rüyada ölüm haberi almak, rüyayı gören kişinin rüyada ölüm haberini aldığı kimse tanıdığı biri ise rüya sahibinin hanesinde bazı sıkıntıların yaşanacağı rivayet edilmektedir. Sıkıntılı günlere, üzüntülü bazı olaylara, maddi kayıplara, gözyaşlarına işaret eden bir rüyadır. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibine bazı şeylerin malum olduğunu da gösteriyor olabilir. Yani rüyada ölüm haberi alınan kimse gerçek hayatta da vefat edebilir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş