Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Birini Aramak

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada birini aramak, rüyayı gören kişinin dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulmak için bir çare aradığını ve bunu bulduğuna delalet eder. Ayrıca eğer rüyanızda aradığınız insanı bulamazsınız bu dertler ve sıkıntılar hayatınızda bir süre daha hakim olacak demektir. Başka rüya yorumcuları rüyada birini aradığını görmeyi yeni bir iş ve özel hayatında yeni bir aşk diye yorumlamaktadır.

  Rüyada Birinin Kendisini Aradığını Görmek
  Rüyada birinin sizi aradığını gördüyseniz bu rüyayı farklı şekillerde yorumlayabilirsiniz. Bekar bir insan böyle bir rüya gördüyse çok fazla sevdiği, değerini bildiği biri ile karşılaşacak ve evlenecek demektir.
  Aynı zamanda kişinin iş hayatında takdir edilen bir insan olduğuna da yorulmaktadır. Hatalarından dönecek, yanlış yapmayacak anlamına gelir.

  Rüyada Evi Aradığını Görmek
  Rüyada evi aradığını görmek, kişinin ailesi içindeki bilinmeyenleri duymaması gereken insanlara söylemesine delalet eder ve kendisi hakkında bilinmesi gereken gizli bilgileri iyi niyetli olmayan insanlara ifşa ettiğini anlatır.

  Rüyada Telefon ile Aradığını Görmek
  Rüyada telefon ile birini aradığını gören kişi uzun bir zamandır özlediği insanla kavuşacak, hasretini dindirecek anlamına gelir. Genel olarak özlem ve kavuşmayı anlatan bir rüyadır. Bazen kişinin sevdiği insanlarla birlikte toplanacağını da delalet eden bir rüyadır. Eğer telefonu aradığınız kişiye ulaşıyorsanız aileniz ile kavuşacaksınız demektir. Tam tersi durumda ise bir müddet daha gurbet yaşayacaksınız anlamına gelir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş