Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Birine Sarılmak

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada birine sarılmak, rüyayı gören kişinin ruhen ve bedenen sağlığına çok ehemmiyet gösterdiğine, beslenmesine ve vücutsal dengesine dikkat ettiğine, sıkıntılı ve gergin şeylerden uzak durduğuna ve herhangi ufak bir rahatsızlığında bile soluğu doktorda aldığına dair bir işarettir.

  Rüyada Birine Sarılmak ve Öpmek
  Rüyada birine sarılmak ve öpmek, rüyayı gören kişinin uzun zamandır görüşmediği bir kişi ile karşılaşacağına ve bu karşılaştığı kişinin hayatında bir takım olumlu olaylara vesile olacağına yorulmaktadır.

  Rüyada Erkeğe Sarılmak
  Rüyada erkeğe sarılmak, rüya sahibinin cinsiyetine göre farklılık gösterir. Rüyayı gören şahıs erkek ise bir bayan ile yıldırım aşkı yaşayacağına, rüyayı gören şahıs bayan ise bir erkek ile büyük ve tutkulu bir aşk yaşayacağına delalettir.

  Rüyada Sevdiğine Sarılmak
  Rüyada sevdiğine sarılmak, rüyayı gören kişinin gerçek hayattaki sevdiği şahıs ile bazı sorunlar yaşayacağı rivayet edilir.

  Rüyada Eşine Sarılmak
  Rüyada eşine sarılmak, rüyayı gören kişinin ömrünün sonuna kadar huzurlu, hayırlı, sağlıklı ve güzel bir aile hayatı geçireceği şeklinde yorumlanmaktadır.

  Rüyada Düşmanla Sarılmak
  Rüyada düşmanla sarılmak, rüya sahibinin çalışma arkadaşlarından bazıları ile yaşadığı sorunları halledeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

  Rüyada Ölüye Sarılmak
  Rüyada ölüye sarılmak, rüya sahibine bir işaret olarak yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin sağlığına dikkat etmesi gerektiği sinyali veren bu rüyayı dikkate almak gerekir.

  Rüyada Hayvana Sarılmak
  Rüyada bir yılana sarıldığını gören kimsenin, müşkül durumunda bir düşmanından medet ummak zorunda kalacağına, ayıya sarıldığını gören kimsenin, karakter ve bedenen çok güçlü birinin himayesi altına gireceğine, balığa sarılan kimsenin ise kısmetinin açılacağı rivayet edilir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş