Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Bindallı Görmek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyasında bindallı gördüğünü gören kişi, faaliyetlerinin hayırla sonuçlanacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişi, iş konumunda makam sahibi olduğu gibi çok şanslı kişilik yapısına da sahiptir. Rüyada bindallı görmenin genel anlamı mutluluk ve zenginlik anlamındadır.

  Rüyada Bindallı Giymek
  Rüyasında bindallı giyen gören kişi, kötü zamanları geride bırakacağına, müjdeli haberler alıp sürpriz gelişmelere işaret edilir. Rüyayı gören kişi yaptığı çalışmalar sayesinde hak ettiğini ve istediği yerlere ulaşacaktır.

  Rüyada Kırmızı Bindallı Görmek
  Rüyada kırmızı bindallı gören kişinin yaşamında çok ciddi güzellikler olacağına dikkat eder. Rüya sahibi hedeflerin ve beklentilerin gelişmesi sayesinde gelecek olan şöhret ile mutluluğa yorulur.

  Rüyada Kırmızı Bindallı Giymek
  Rüyasında kırmızı bindallı giydiğini gören kişi, çevresindeki insanlara mutluluk verecek gelişmelerle karşılaşmaya yorumlanır. Rüyayı gören kişi, yaptığı ve büyük ilgi gösterdiği özverili ve umutla çalıştığı projeleri destek toplayacaktır. Bu durum kendisini ileri taşıyacaktır.

  Rüyada Yeşil Bindallı Görmek
  Rüyasında yeşil bindallı gören kişi, yaptığı işte usta bir kişi olacağına, bu yetenekleri sayesinde mevki sahibi olacağına, yapı olarakta çok ahlaklı bir kişiliğe sahip olacağına yorumlanır. Rüya sahibi aynı zaman da hal ve hareketleri ile de çevresindeki insanların dikkatine çeken bir kişiliktir.

  Rüyada Mavi Bindallı Görmek
  Rüyayı mavi bindallı gören kişi özellikle aradığı özlemini çektiği gönül işlerinden yana hayallerinin gerçekleşeceğine yorumlanır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş