Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Bindallı Giymek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada bindallı giydiğini gören kimse eğer evli ise çok huzurlu bir yuvaya sahip olacağına eğer rüyayı gören kişi bekar ise çok hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceklerine delalettir. Rüyada görülen bindallı sade bir görüntüye sahip ise rüyayı gören kimsenin sade ve huzurlu bir yaşantıya sahip olacağı rivayet edilir. Rüyada görülen bindallı işlemeli, taşlı, gösterişli ise rüya sahibinin yüksek bir mevkice sahip olacağı, zenginlik içerisinde bir hayat geçireceği ve çok mutlu olacağı şeklinde yorumlanır.

  Rüyada Farklı Renklerde Bindallı Görmek
  Rüyada yeşil renkte bir bindallı görmek kimse dindar ve dini vazifelerini hiç aksatmayan bir kısmet ile evleneceğine işarettir. Rüyada kırmızı bindallı görmek rüya sahibini çok sevecek ve çok mutlu edecek bir kısmet ile evleneceğine, siyah bir bindallı görmek oldukça asil bir ailenin oğlu ile dünya evine girileceğine ve sarı bir bindallı görmek ise evlenilecek kısmetin bazı hastalıklarının olacağına rivayet edilir.

  Rüyada Bindallı İle Gezmek
  Rüyada bindallı ile gezdiğini gören kimsenin reel hayatta oldukça dikkat çekici bir kimse olacağına ve insanlar tarafından çok ilgi göreceğine delalettir.

  Rüyada Bir Erkeğin Bindallı Giymesi
  Rüyada bindallı giydiğini gören kimse bekar bir erkek ise sözünü dinleyeceği ve ne istese yapacağı bir eş sahibi olacağına delalettir. Rüyasında bindallı giydiğini gören bir erkeğin eşinin sözünden çıkmayacağına sürekli olarak eşinin sözüne göre hareket edeceğine işarettir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş