Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Bileklik Görmek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada bileklik görmek; özel niteliklerin gösterilmesi, veren ile bağlantılı duygular, ya da duyguların zenginliği ile ifade edilir. Aynı zamanda kişilik, sosyal çekicilik, cazibe veya ayrıcalık kazanmaya işaret edebilir. Bu tür şeyler kadınların sihri olarak görülebilir. Kadını diğerlerinden farklılaştıran ve böylece daha çekici görünür olmasını sağlayan özelliklere dikkat çeker.

  Rüyada bileklik görmek; içindeki inanç yoluyla psikolojik bir koruma aracı olabilir. Daire şeklindeki bileklik; kişinin bütünlük ve kendini iyi hissetme duygularını temsil eder. Rüyanızda bileğinize taktığınızı gördüğünüz sağlam, şık ve gösterişli bilezik sizin özel yetenekleriniz ile cazibenizi arttıracağınızı, becerikliliğiniz ile iş ve aşk hayatınızda başarılı olacağınızı gösterir.

  Rüyada Kırık Bileklik Görmek
  Kırık bir daire bileklik; tutumları temsil eder ve değişimlere karşı yön istediğinin engelleneceğine işarettir. İyi bir intiba bırakmayan rüya; olabilecek aksilikler, yarım kalacak işler, kaza ve kötü haberler olarak değerlendirilir.

  Rüyada Hediye Bileklik Aldığını Görmek
  Rüyada birinden hediye bileklik aldığını görmek sevildiğinize, değer verildiğinize, takdir göreceğinize emin olabileceğiniz anlamına gelir. Bazen de özel kabiliyetlerin arttırılacağına gösterge olan rüyadır. Hediye bilekliğin gümüş veya değerli maden ve mücevherlerden oluşması olumlu anlamını güçlendirir.

  Rüyada Bakır Bileklik Görmek
  Bakır gerçek hayatta değerli bir metal olarak kabul edilmez, bu yüzden bazı rüyalarda düşük değerlerde paralara az bir kazanca yorulur. Düşük değerli bir şey, beklediğinizden daha azı ile yetinmek zorunda kalabileceğiniz bir kısmet olarak açıklanır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş