Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Bidon Görmek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada bidon görmek, rüyayı gören kişinin cömert bir kimse olduğuna, insanlara yardım etmek için çaba harcadığına, Hak yolunda yapılacak hayırlı işlerde önde ilerlediğine, insanlara karşı iyi niyetli bir kimse olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişinin insanlara karşı oldukça iyi niyetli bir kimse olduğu için bu dünyaya bu sebep ile gelmiş olan bir kimse olarak anılacağına delalet eder.

  Rüyada Bidonda Su Olduğunu Görmek
  Rüyada bidonda su olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin hayır yolunda işler yapacağına, hayır işleri yaparak insanların sevgisini kazanacağına, saygınlık, sevgi ve itibar sahibi olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin mutlu, huzurlu olacağına ve başkalarının da mutlu ve huzurlu olmasına vesile olacağına tabir olur. Rüya sahibin Hak yolunda ilerleyeceğine tabir ediliyor.

  Rüyada Bidonda Turşu Olduğunu Görmek
  Rüyada bidonda turşu olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin para sıkıntısı çekmeyeceği, arzu ettiği her şeye kavuşacağına, sıkıntısı var ise yakın zamanda biteceğine ve rahat edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin istediği gibi bir yaşam süreceğine, lükse ve zenginliğe işaret olarak yorumlanıyor.

  Rüyada Bidonda Süt Olduğunu Görmek
  Rüyada bidonda süt olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin kurtuluşu olarak delalet olan bu rüya, dertlerinin çaresini bulacağına, sıkıntılarının yok olacağına, problemlerinin çözümleneceğine, hasta ise yakın zamanda şifa bulacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin dertlerinin tamamının dermanını bulacağına ve huzurlu olacağına yorumlanır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş