Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Biçerdöver Görmek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada biçerdöver görmek, rüyayı gören kişinin hayatında yaşanacak olan güzel ve olumlu olan gelişmelere delalet eder. Rüyayı gören kişi bir iş sahibi ise yakın zamanda işinde güzel projelere imza atacağına ve büyük atılımlar yaparak getirisi yüksek olan kazançları elde edeceğine, işinde terfi edeceğine, güzel anlaşmalara imza atacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin bereketi bol ve hayırlı olan işlere imza atılacağına yorumlanıyor.

  Rüyada Biçerdöver Kullandığını Görmek
  Rüyada biçerdöver kullandığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde yapacağı çalışmalar sayesinde başarı merdivenlerini hızla adımlayacağına, getirisi yüksek olan işlere imza atacağına delalet edip rüya sahibinin arzu ettiği terfii alacak olmasına ya da makam olarak da tabir olunur. Rüyayı gören kişinin işlerinde atacağı adımlarda tedbiri elden bırakmaması sayesinde oldukça başarılı olup, sırtının yere gelmeyeceğine delalet eder.

  Rüyada Biçerdövere Bindiğini Görmek
  Rüyada biçerdövere bindiğini görmek, rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri yapmayı planladığı ya da uzun zaman önce yapmaya başladığı fakat bir türlü sona erdiremediği işinin kısa süre içinde yoğun bir çalışma ile sona ereceğine delalet eder.

  Rüyada Biçerdöver Satın Aldığını Görmek
  Rüyada biçerdöver satın aldığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde gerçekleşecek olan bir proje ya da çalışma ile ilgili olarak detaylı ve titiz çalışması sonucunda oldukça olumlu sonuçlanacağına ve bu sonucun sayesinde ise başarı ve kazanç elde edeceğine delalet eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş