Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Bıçaklanma Görmek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada bıçaklanma görmenin kötücül bir şey olduğu varsayılır. Rüya sahibinin iyi niyet ve emeğinin karşılığını göremeyeceği bazı işlere girişeceğine, hüsrana uğrayacağına, güvendiği bazı kişilerin kendisini yarı yolda bırakacaklarına ve kendisinin kabus gibi şanssız bir dönem yaşayacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayırsız ve uğursuz kişilerden, onların kötülüklerinden uzak durması gerektiği anlamını içerir.

  Rüyada Bıçaklandığını Görmek
  Rüyayı gören kişinin dostları sandığı kişilerin kendisi için haince planlar içinde olduğunu öğreneceği ve onlardan gelebilecek haksızlık, iftira ve yalanlar karşısında yıkılacağı tabir edilir ve kendisinin özellikle dolandırıcılarla karşılaşma tehlikesine dikkat çekilir.

  Rüyada Bıçakla Yaralanmak
  Rüyasında bıçakla yararlanan kişinin, hem malının ve parasının hem de canının tehlikeye düşeceği bazı işlere hevesleneceği ve tekinsiz kişilere ayak uydurarak hem günahkâr olacağı hem de zarara uğrayacağı bazı işlere kalkışacağı şeklinde yorumlanır.  Rüyada Birinin Bıçaklandığını Görmek
  Bu rüyayı gören kişinin, çevresindekilerin dertlerinin ortasında kalacağına ve hayatının dışındaki olaylar nedeniyle ister istemez sıkıntıya düşeceğine, huzurunu kaybedeceğine ve moralinin bozulacağına işaret edilir.

  Rüyada Sırtından Bıçaklanmak
  Rüyada sırtından bıçaklanmak iyi bir şeydir ve rüya sahibinin hayatındaki tersliklerin, başarısızlıkların ve mutsuzlukların hafiflemesine neden olacak iyi niyetli, iyiliksever ve yüce gönüllü bazı kişilerin varlığını gösterir.

  Rüyada Bacağından Bıçaklanmak
  Bu rüyayı gören kişinin, kendisine ders olacak nitelikte belalı olaylarla karşılaşacağına ve bundan sonra artık daha temkinli ve akıllı davranacağına delalet eder. Rüya gören kişi, bundan böyle hemen her düşündüğünü yapmaz ve her aklına geleni de konuşmaz.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş