Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Bıçaklandığını Görmek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada bıçaklandığını görmek; hayra yorulmaz. Başınıza geleceğinden korktuğunuz bir olayı çok büyüttüğünüz için bilinçaltınıza yerleşmiştir ve kendinizi şartladığınız için gerçek olabilir. Rüyanızda bıçaklandığınızı gördüyseniz tutulacağınız bir hastalığa işarettir fakat bu hastalık öyle kolay geçiştirilecek bir rahatsızlık değildir diye yorumlanır.

  Rüyada Bıçakla Yaralanmak
  Çevrenizde iyi niyetli davranan, zararsız görünen düşmana işarettir. Siz ne kadar kötülük yapmasanız etrafınızdakileri zararsız görseniz bile bu kişiler size kin besleyip, ihanet edeceklerdir.

  Rüyada Kendini Bıçaklamak
  Rüyada kendinize bıçakla zarar veriyorsanız aklınızda olan bir sorunda ümitsizliğe kapıldığınızı olaylardan çok çabuk etkilenip ani kararlarla hemen pes ettiğinizi işaret eder. Bu huyunuzdan vazgeçip pozitif düşünmeye çalışıp hedefleriniz doğrultusunda daha çok çaba göstermelisiniz.

  Rüyada Bacağından Bıçaklanmak
  Hayallerinizin peşinden koşarken çeşitli sıkıntı ve zorluklarla karşılaşacağınız bu yaşadıklarınız karşısında diz çökmeyip hayallerinizden vazgeçmeyip bu yolda ilerlerseniz hayallerinize helal yoldan ulaşacağınız ve bu sıkıntılardan da ders alarak kurtulacağınızı işaret eder.

  Rüyada Sırtından Bıçaklanmak
  Rüyada sırttan bıçaklanmak hayırla yorumlanır. Rüyanızda sırtınızdan bıçaklandığınızı gördüyseniz yakın zamanda zor durumda kalacaksınız veya içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan çevrenizdeki yakın dostlarınız tarafından desteklenerek bu zor durumdan kurtulacağınızı işaret eder.

  Rüyada Karından Bıçaklanmak
  Ailenizden göreceğiniz destek vesilesiyle içinde bulunduğunuz maddi sıkıntılarınızdan kurtulacağınız, rızkınızın artacağı ve kısmet dolu bir geleceğe işaret eder. Hayallerinizdeki kadar olmasa da dünya nimetlerinin bolluğunun tadına varacağınız anlamına gelir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş