Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Beyaz Zarf Görmek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada beyaz zarf görmek, rüyayı gören kişinin uzun zamandır beklediği fakat bir türlü gelmeyen haberi yakın zamanda alacağına ya da uzun zamandır olmasını beklediği bir olayın yakın zaman içinde gerçekleşeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişiye gelecek olan müjdeli ve mutluluk verici habere delalet eden beyaz zarf aynı zamanda yeni bir iş teklifi olarak da yorumlanıyor.

  Rüyada Beyaz Zarf Satın Aldığını Görmek
  Rüyada beyaz zarf satın aldığını görmek, rüyayı gören kişinin geleceğe yönelik olan hayalleri ve istekleri sebebi ile karşısına çıkan tüm fırsatları ince eleyerek değerlendireceğine ve en doğru kararları alacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin geleceğine dair yatırımlar yapacağına ve bu yatırımların sonucunda da meyvesini alacağına da tabir olunur. Rüya sahibi bekâr biri ise beyaz zarf nikâh kıymaya da delalet eder.

  Rüyada Beyaz Zarf Bulduğunu Görmek
  Rüyada beyaz zarf bulduğunu görmek, rüyayı gören kişinin sürekli hayal kuran fakat hayallerini gerçekleştirmek için adım atmayan bir kimse olduğuna, boş hayal peşinde koştuğuna ve bu sebep ile de hüsrana uğradığına delalet eder. Rüyada beyaz zarf bulmak aileden alınacak olan yardım ya da yakın bir kimseden sağlanacak olan menfaat olarak da yorumlanıyor.

  Rüyada Beyaz Zarf Açtığını Görmek
  Rüyada beyaz zarf açtığını görmek, rüyayı gören kişi açtığı zarfın içinde bir şey olmadığını görüyor ise hayallerinin ya da yatırımlarının boşa çıkacağı anlamına gelir. Zarfın içi dolu ise rüyayı gören kişinin eline geçecek fırsatlara ve fırsatlar sayesinde başarıya ulaşmaya delalet eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş