Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Beyaz Yorgan Görmek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada beyaz yorgan görmek hayra yorulur ve mutluluk anlamına gelir. Kişinin sosyal hayatında ve aile yaşamında çok mutlu olacağı olaylar yaşayacağına, haberler alacağına, kendini zinde hissedeceğine ve bu durumun işlerini olumlu etkileyeceğine, tüm hayatını keyif içinde geçireceğine işaret eder. Rüyada beyaz yorgan atmak elde edilen makamın kaybedileceğine, iş hayatında yaşanacak sıkıntılı durumları, kişiyi bekleyen olumsuz günlere ve zamanlara, saygınlık kaybetmeye, gözden düşmeye, çabaların boşa çıkmasına yorulur.

  Rüyada Yorgan Görmek
  Rüyada yorgan görmek rahatlığa, huzura, esenliğe işaret eder. Rüya sahibinin bu günlerde doğru adımları attığı takdirde iyi yerlere geleceğine, çok başarılı olacağına, iş hayatında her şeyin yolunda gideceğine tabir edilir. Bazılarına göre bu rüya bir kadına işaret eder ve erkek için hayırlı bir eşe, doğru kadını bulduğuna ve hayat boyu sürecek mutluluğa delalet eder. Bu rüya bereketin simgesidir ve hanedeki artacak bolluğa, refah içinde yaşamaya da yorulur.

  Rüyada Yırtık Yorgan Görmek
  Rüyada yırtık yorgan görmek hayra yorulmaz ve ayrılığa işaret eder. Rüyayı gören kişinin uzaklara gideceğine, sevdiklerinden ayrı kalacağına, hasret yaşayacağına, üzüleceği ve göz yaşı dökeceği günlere, gurbette kalmaya ve özlem çekmeye delalet eder. Ayrıca bu rüya duygusal ilişkilerdeki ayrılığı simgeler ve rüya sahibinin beraber olduğu kişi ile yollarını ayıracağına ve bu durumun onu psikolojik olarak yıkacağına ancak bir süre sonra toparlayacağına işaret eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş