Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Beyaz Tavuk Görmek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada beyaz tavuk görmek; evlenecek durumda olan bekâr erkek için neşeli, asil, hayırlı bir kadına yorumlanır. Rüyada beyaz tavuk çoğu rüya tabircilerinin yorumlarına göre size değer veren, evin sadık kadınını temsil eder. Görüldüğü yere göre bir hane içinde ise temiz, saf, namuslu kadına, bir çöplükte eşeleniyor ise çirkefe bulaşmış bir kadına yorumlanır.

  Rüyada beyaz tavuk görmek kadın tarafından elde edilen maldır; büyük şans, kısmet, önemli miktarda para ve ticari kar anlamlarına gelir. Hanesinde çok sayıda beyaz tavuk olduğunu gören için helal kazancına, zenginliğine ve maddi endişelerinin gitmesine işaret sayılır, aynı zamanda bir topluluğa başkanlık yapmaya işarettir.

  Rüyada Evde Beyaz Tavuklar Görmek
  Çok sayıda beyaz tavuğun evde sofra etrafında yiyecekler gagaladığını görmek; eve gelecek misafirlere delalet sayılır. Rüyada tavukların evinde ötüyor olduğunu görmek ise belalı, isyankâr ve yalan söyleyen bir kadın veya kadınlar ile tartışılacağına yorumlanır.

  Rüyada Beyaz Tavuk Kesip Yediğini Görmek
  Yolunuza çıkacak servete, nimete işaret eder. Hayatınızın bundan sonraki bölümünde çok rahat edeceksiniz demektir. Rüyada beyaz bir tavuğu kesip yemek; hızla yoluna girecek işlere, olaylara delalet eder.

  Rüyada Beyaz Tavuk Yakalamaya Çalışmak
  Çok beğenilen, hoşa giden bir kadını elde etmek için çaba harcamaya, kendini beğendirmeye çalışmaya yorulur. Aynı zamanda eşine düşkün kişiye, kısmetini aramaya, kişinin önüne çıkacak güzel fırsatlara tabir edilir. Yakın gelecekte müreffeh mutlulukların sizi beklediğine delalettir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş