Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Beyaz Sakal Görmek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada beyaz sakal görmek kişinin iyi kalpli ve elinden geldiğince herkesin yardımına koşan bir kişiliğe sahip olduğuna bu sebeple onu çok seven, sürekli hayır duaları eden ve gözünden sakınan birinin varlığına delalet eder. Bu rüya iyiye yorulur ve rüya sahibini çok seven, her derdine ortak olan, hayatı paylaştığı birinin varlığına tabir olunur. Ayrıca bu rüya genel olarak hayırlıdır ve kişinin hayatında birçok güzellikle karşılaşacağına haber verir.

  Rüyada Beyaz Sakallı Dede Görmek
  Rüyada beyaz sakallı dede görmek kişinin merhametli, maneviyatı yüksek ve dindar kimselerle kurduğu arkadaşlıklara, bu kişilerin hayat tecrübelerinden faydalanacağına ve çok şey öğreneceğine bu kişiler sayesinde kendi maneviyatını güçlendireceğine, İslam ilmine dair derin bilgiler edineceğine delalet eder. Ayrıca bu kişilerin ona mutlu olması için gerekli formülü vereceğine, geleceği için aydınlık, parlak bir yol çizmesinde elinden tutacaklarına tabir edilir.

  Rüyada Ak Sakallı Dedenin Elini Öpmek
  Rüyada aksakallı dedenin elini öpmek rüya sahibinin saygınlık kazanacağı, takdir toplayacağı, toplumda daha değerli görüleceği bir konuma yükseleceğine, hayır işinde bulunacağına işaret eder. Kişinin başkalarına yardım ederken çok mutlu olacağına, başkalarının elinden tumanın onu gülümseteceğine tabir edilir. Ayrıca bu rüya, rüya sahibinin birçok olumlu durum ile karşılaşacağına, hayatındaki her şeyi yoluna koyacağına ve sevdikleri ile neşe dolu günler geçireceğine de yorulur.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş