Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Beyaz Gecelik Görmek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada beyaz gecelik görmek, kişinin evlilik hayatı ile ilgili rüyadır. Ayrıca kişinin ailesinde bazı sorunların varlığına ve bunların bir süre sonra biteceğini anlatır. Kısa zamanda eşiyle ve çocukları ile mutlu günler yaşayacak, beklediklerinden de daha çok mutlu olacaklar diye yorumlanır. Eğer bu rüyayı evli bir bayan gördüyse eşinden yana her daim emin olacak, ona saygı duyacak ve kendisinin dilekleri de yakın zamanda gerçek olacak demektir. Kişi eğer yırtılmış eski bir gecelik gördüyse evliliğin de bazı problemler onu bekliyor demektir.

  Rüyada Beyaz Gecelik Giymek
  Rüyada beyaz gecelik giymek, rüyayı gören kişinin manevi açıdan derin bir doluluk yaşayacağını, ilişkisinde mutlu zamanlar geçireceğini ve huzura kavuşacağını anlatır. Ayrıca eğer evli bir insan böyle bir rüya gördüyse eşi ile ilgili karşılıklı olarak asla bir problem yaşanmayacaklar demektir. Ayrıca evli olanların çocuklarının eğitimlerini iyi olacağını, başarılı olacaklarını anlatır.

  Rüyada Beyaz Gecelik Almak
  Rüyada beyaz gecelik almak, kişinin yeni bir aşk hayatına açılacağını ve mutlu olacağını anlatır. İlişkisinde heyecanın, umudun, neşenin hakim olacağına delalettir. Karşı taraftan güzel sözler duyacak, belki de evlilik teklifi alacak diye de yorulmaktadır. Ayrıca bu kişi güzelliği ile, ahlakı ile ve karakteri ile çevresinde beğenilen takdir gören bir insan olacak demektir. Genel olarak beyaz gecelik iyi bir evlilik yaşanacağını anlatır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş