Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Beyaz Fare Görmek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada beyaz fare görmek hayra yorulmaz ve sıkıntılı günlere işaret eder. Rüya sahibinin gün yüzü görmeyeceğine, hastalık ve sıkıntı dolu günler geçireceğine, çile çekmeye, zorluk içinde olmaya yorulur. Bazılarına göre bu rüya şanssızlığın simgesidir ve korku dolu günlerin habercisidir.

  Rüyada Beyaz Fare Yakalamak
  Rüyada beyaz fare yakalamak kişiye dost görünen ancak arkasından iş çeviren, samimiyetsiz tavırları olan, arkasından konuşarak kuyusunu kazan, kıskanan ve sahip olduklarından dolayı onu çekemeyen kimselerin varlığını işaret eder. Rüya sahibinin bu kişilere karşı dikkatli olması ve bu kişilerden zarar görmemek için önlem alması gerekmektedir.

  Rüyada Beyaz Fare Yemek
  Rüyada beyaz fare yemek kişinin haram para kazanacağına ya da dolaylı yoldan eline haram para bulaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin helal olmayan bir kazançtan nasipleneceğine ve bu para ile iş yapacağına da tabir edilir.

  Rüyada Beyaz Fare Öldürmek
  Rüyada beyaz fare öldürmek rüya sahibinin iş hayatında ve sosyal hayatında sürekli karşısına çıkan ve yolunu kapatmaya çalışan, engeller hazırlayan, kişinin hayatını zorlaştırmaktan keyif alan, hayatı zindan eden birinin varlığına tabir edilir. Bazılarına göre bu rüya, rüya sahibinin kötü niyetli kişiler karşısında kazanacağına, başarılarını aksatmadan devam ettireceğine ve her şeyi yoluna koyacağına da yorulur. Kişinin engelleri aşacağına, sorunları çözeceğine ve hayatını istediği yönde ilerleteceğine delalet eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş