Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Beyaz Eşya Görmek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada beyaz eşya görmek rüya sahibinin içinde bulunduğu olumsuzluklardan kısa bir süre içinde kurtulacağına, ahret hayatı için çalışıp günahlarına tövbe edeceğine, bu günlerde çektiği sıkıntıların yakın zamanda son bulacağına, iş hayatında hızlı bir gelişim göstereceğine ve terfi alacağına, saygınlık kazanmaya, makam ve mevki sahibi olmaya, maddi açıdan rahatlamaya, bolluk ve berekete işaret eder.

  Rüyada Çamaşır Makinesi Görmek
  Rüyada çamaşır makinesi görmek herkesin sözünü dinlediği, iyi kalpli, çok bilgili, insanlara doğru yolu gösteren ve yaptığı her yanlışta onların elini tutan birinin varlığına delalet eder.

  Rüyada Buzdolabı Görmek
  Rüyada buzdolabı görmek rüya sahibinin biri hakkında bir sır öğreneceğine ancak bunu kimse ile paylaşmayacağına işaret eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin namuslu ve saygılı bir kadınla evleneceğine yorulur, rüyada buzdolabından bir şeyler aldığını görmek kişinin eşinin malından ve mülkünden faydalanacağına tabir edilir. Bekâr birinin bu rüyayı görmesi hayırlı bir evlilik yapacağına, sıkıntılar içinde olan rüya sahibini rahatlatacak sözlere, kişinin hayatının her geçen gün iyiye ve hayırlı olana gideceğine işaret eder.

  Rüyada Bulaşık Makinesi Görmek
  Rüyada bulaşık makinesi görmek rüyayı gören kişinin insanlara yardım eden, onları kötü yoldan alıkoyan ve iyilikleri için çabalayan biri olduğuna işaret eder. Rüyada bulaşık makinesi kullandığını gören kişi kendisinin yanlış işler yapmasına engel olacak biri ile dostluk kurar ve hayatını
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş