Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Beyaz Başörtüsü Görmek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada beyaz başörtüsü görmek; saf ve temiz duyguları ile hareket eden kadınlara işaret eder. İnanç yoğunluğu olan kimselerin sıklıkla gördüğü rüyalar arasındadır. Hayırlı ve güzel gelişmelere gebe olan rüyada görülen başörtünün beyaz olması halinde bekâr kadının hemen ani bir karar ile evleneceğine yorum yapılır.

  Rüyada beyaz başörtüsü görmek; bazı tabirlere göre de yakında aile veya komşu kadınlardan ölecek olan birine, arkasından okunacak mevlit ve dualara delalet eder. Bunun dışındaki yorumlara göre beyaz başörtüsü; temizlik, dürüstlük, iyilik, namus, izzetinefis, ferahlık, izzet terimleri ile açıklanır.

  Rüyada Beyaz Başörtüsü Taktığını Görmek
  Kişi bekâr ise çok kısa süre içerisinde ivedi bir kararla temiz bir evlilik yapılacağına işaret eder. Beyaz başörtüsü taktığını gören evli kadın için de aile mutluluğunda hızlı iyileşmeler görüleceğine, dert ve tasalarından hiç bir şey kalmayacağına yorumlanır. Ayrıca ilim irfan sahipliğine ve inançlarını çevresindeki insanların mesut olması için kullanacak olan kişiye ibaredir.

  Rüyada Beyaz Başörtüsü Aldığını Görmek
  Rüya gören kişinin bir dükkândan, pazardan ya da alışveriş merkezinden beğenerek seçtiği beyaz başörtüsü; yeni tanınacak birinden manevi anlamda yardım almak, bazı konularda fikir danışmak anlamına gelir.

  Rüyada Beyaz Başörtüsü Verdiğini Görmek
  Rüyasında birisine beyaz başörtü verdiğini gören kişi hayırlı bir kısmet işinde aracılık yapar ya da manevi konularda karamsarlık yaşayan kişiye gönül ferahlığı kazandıracak öneri ve tavsiyelerde bulunur.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
 2. Stores

  Stores
  Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  8 Aralık 2017
  Mesajlar:
  32
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Bu gece rüyamda gördüm beyaz baş örtüsü. İlk önce bir sandığın üzerindeydi. Ama gözüm takıldı net olarak hatırladığım nesne bir baş örtüsü birde sandık. Sonrasında sandığı açığ beyaz baş örtüsünü içerisine koydum. Acaba rüyamda beyaz baş örtüsü gördüm ün anlamı tam olarak nedir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş