Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Beyaz Balık Görmek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada beyaz balık görmek hayra yorulur ve hayatında güzel ve olumlu gelişmeler olacağının habercisidir. Bekârlar için kendileri için hayırlı biri karşılaşacağına ve mutlu bir yuva kuracaklarına, bazılarına göre rüyayı gören kişinin çevresindeki herkesin iyi kimseler olduğuna, zor duruma düştüğünde bu kişilerin elinden tutacağına ve her daim destek olacaklarına, iş hayatındaki sorunların kısa bir süre sonra sonlanacağına ve rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına, dertsiz ve tasasız geçecek günlere işaret eder. Ayrıca bu rüya kişinin aile bireyleri ile bağlarının güçleneceğine ve mutlu bir yuvaya da yorulur.

  Rüyada Beyaz Balık Yemek
  Rüyada beyaz balık yemek rüya sahibinin şanslı olacağı, her işinin yolunda gideceği bir dönemden geçeceğine, karşısına birçok fırsat çıkacağına, maddi açıdan rahatlayacağına ve bir daha dara düşmeyeceğine, sıkıntı yaşamayacağına işaret eder. Ayrıca bu rüya kişinin hayalindeki düğünü yapacağına, bekâr kimseler için zengin bir kısmete de yorulur.

  Rüyada Beyaz Balık Tutmak
  Rüyada beyaz balık tutmak kişinin bazı nedenler yüzünden kaybettiği özgüvenini tekrar kazanacağına, doğru adımlar atarak maddi gelirini artıracağına ve stresli günlerin sona ereceğine, hayatını istediği hale getireceğine ve istediği yaşam koşullarına kavuşacağına delalet eder. Kişinin asla kendinden ödün vermeyen bir yapısı olduğuna bu durumun iş hayatında karşısına çıkacak problemlerde işine yarayacağına ve engelleri bu şekilde aşacağına da tabir edilir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş