Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Beşiz Görmek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada beşiz görmek; rüya sahibi için haber anlamına gelir. Rüyasında beşiz bebek gören kişi beklemediği şaşırtıcı gelişmeler ile karşılaşır. Bebeklerin durumuna göre iyiye veya kötüye de yorulabilecek olan rüya kişinin durumuna ve rüyadaki detaylara göre değerlendirilmelidir.

  Rüyada beşiz görmek; eğer rüyayı gören kişi bekâr ise pek çok kısmeti olduğuna, hanesine görücüler geleceğine veya gidileceğine, rüya gören evli ise çocukları olacağına, böyle bir durum yok ise de çok kısmetli bir işin ortaya çıkacağına yorumlanır.

  Rüyada Beşiz Erkek Bebek Görmek
  Rüyada erkek bebek; güç ve para kısmetidir. Rüyada beşiz erkek bebek görmek de misli oranında fazlası ile güç ve gelir sahibi olmak ile anılır. Bazen bu rüya beş parmağı işaret ettiğinden 5 yakın kişi ile girişilecek bir dayanışma ve yardımlaşmaya da yorulur.

  Rüyada Beşiz Kız Bebek Görmek
  Çok sevinçli ve mutlu haberler almaya işarettir. Kişinin hayatında bir anda ortaya çıkacak yoğun kısmetler, hayırlar ve iyiliklere delalet eder. Rüyada görülen bebekler güzel bir şekilde giydirilmiş ve tebessüm ediyor ise yorum daha da güçlenir, aksi halde yaşanabilecek küçük sıkıntılara tabir edilir.

  Rüyada Beşiz İnsan Görmek
  Rüyada beşiz bebek değil de beşiz yetişkin insan görmek; aynı yolun yolcusu insanlara işaret eder. Kişinin kader birliği yaptığı, ortak düşünce ve fikirde olduğu insanlar ile birlikte hareket edeceği bir olaya yorulur. Bu rüya bazen de eşit haklara sahip bir ortaklığa tabirdir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş