Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Berrak Deniz Görmek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada berrak deniz görmek, güzellikleri ifade eder; yani, rüyayı gören kişi dünyadaki bütün güzelliklere kavuşacak, cenneti bu dünyada görecektir. Dünyanın zevklerini tadacak, mal mülk sahibi olacaktır. Rüyadaki denizin berraklığıysa, rüya sahibinin malının değerleneceğini gösterir. Rüyayı gören kişi, mantıklı ve gerçekleşmesi mümkün hayaller kuracak ve bu hayalleri gerçekleştirebilmek için adımlar atacaktır.

  Rüyada Deniz Görmek

  Rüyada deniz görmekse, arzu edilen şeylerin gerçekleşeceği anlamına gelir. Rüyayı görenin hayalini kurduğu şeyler art arda gerçek olur. Bir kısım rüya yorumcularına göreyse, rüyada deniz görmek tehlikeli bazı işleri ifade eder. İş dünyasında zor aşamalardan geçilecek ve güç kazanç elde edilecek demektir. Ancak zorlanarak elde edilmesi, kazancın daha tatlı olmasını sağlayacaktır.

  Rüyada Berrak Su Görmek

  Rüyada berrak su görmek, şifa bulmak anlamına gelmektedir. Rüyayı gören bütün hastalıklarından, üzüntülerinden, kederlerinden kurtulur ve sükunete kavuşur. Hayatında yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştirmeye başlar. Bütün bunların yanı sıra hayatında ciddi tecrübeler edinecek ve edindiği bu tecrübeleri tanıdığı kişilerle paylaşacaktır. Rüyayı gören kişi, çevresindekilerin görüşlerine değer verdiği, sözlerini dinlediği bir kişi olacaktır.

  Rüyada Mavi Deniz Görmek

  Rüyada masmavi bir deniz gören kişinin günahlarından arınacağına inanılır. Bu kişi daha önce yaptığı hatalı davranışların yanlışlığını fark edip, tövbe edecek ve sevap kazanmaya başlayacaktır. Yaşamının geri kalanını da manevi dünyasında iyi şeyler yaparak zenginleştirmek isteyecektir. Rüyada mavi deniz görmek, aynı zamanda rüya görenin olgunlaşması anlamına da gelmektedir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş