Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Bebek Emzirdiğini Görmek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada bebek emzirmek son derece olumlu anlamlar içeren bir rüyadır. Bu rüya kişinin kendisi ile değil çocukları ile alakalı olan bir rüyadır. Kişi sahip olduğu evlatlarından yaşamı boyunca hoşnut olur, onların başarısından, yaptıklarından gurur duyar. Gerek aile yaşamında, gerek iş yaşamında, gerek sosyal çevresinde son derece mutlu mesut günler geçirir. Hayatı problemsiz devam eder, gider.

  Rüyada Bebek Yıkamak
  Eğer kişi rüyada bebek yıkadığını görür ise bu son derece güzel bir durumdur. Kişinin sevinçli haberler alacağına, mutlu günler geçireceğine, refaha kavuşup, sonuna kadar mutlu mesut günler geçireceğine işaret eden bir rüyadır. Çok arzuladığı bir iş ya da özel duruma dair beklediği haberleri alır ve bundan dolayı son derece mutlu olur, rüyada bebek yıkayan kişi temiz bir amele sahip olur, çevresindeki çocuklara ihsanda bulunacağına, çevresinde sevilen, saygı duyulan bir insan olacağına işaret eder.

  Rüyada Bebek Doğurmak
  Kişi eğer rüyasında hamile olup bebek doğurduğunu görür ise bunun anlamı tam olarak şudur. Yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına, çok güzel şeyler yaşayacağına, dertlerin tasaların sona ereceğine işaret eden ve son derece hayra yorulan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişinin tüm dilekleri gerçek olur.

  Rüyada Kendi Bebeğini Emzirmek
  Kişi eğer rüyasında bebek emzirdiğini ama kendi bebeğini emzirdiğini görür ise evlatlarından büyük faydalar ve ihsan göreceğine, hayırlı bir çocuğa sahip olacağına işaret eden bir rüyadır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş