Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Bebeğini Görmek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada bebeğini görmek birçok kaynakta hayra yorulan durumlardan biridir. Bebek her zaman için mutluluk ve şans anlamına gelir. Görülen rüya iç sıkıntısına neden olmuş bile olsa, bebeğin bulunduğu bütün rüyaların sonucunda iyi olayların yaşandığı görülmüştür. Rüyasında bebeğini gören kişi, bebek sahibi olmak istiyorsa yakın zamanda bu mümkün olabilir. Çocuk sahibi olmak için çabalayan biri ise sonunda çabalarının karşılığını anlaması söz konusudur. Rüyada bebek görmek genellikle çok sevindirici bir haber alma ve şansın açılması olarak nitelendirilmiştir.

  Rüyada Kız Bebek Görmek
  Rüyada kız bebek görmek bereketin ve şansın habercisidir. Rüyasında kız bebek gören kişi yaşantısını olumsuz etkileyen ve aile içerisinde huzurun kaçmasına neden olan durumların ortadan kalkmasına imkan bulur. Rüyasında kız bebek gören kişinin artık şansı açılır ve her şey istediği gibi gitmeye başlar. Evi yeniden bereketlenir ve kazancının arttığı gözlemlenir. Kız bebek bazı kaynaklarda hayırlı kısmet olarak da yorumlanır. Eğer rüya sahibi bekar bir genç kız ise karşısına kendisi için hayırlı olan bir kısmet çıkabilir.

  Rüyada Bebek Sahibi Olmak
  Rüyasında bebek sahibi olduğunu gören kişi yakın zamanda büyük bir mirasla müjdelenebilir. Yakınlardan kalacak olan mal, mülk ve paranın işaretçisi rüyalardan biri olan bu rüya, birçok kaynakta hayra yorulmuştur. Rüyasında bebek sahibi olduğunu gören kişinin rızkı artar ve nasibi çoğalır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş