Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Başkasını Hamile Görmek

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada başkasını hamile görmek, hayırlı haber alacağına yorumlanır. Bu kişinin alacağı haber güzel dönemlerin bir başlangıcı olarak yorumlanır. Rüyada hamile görmek ile ilgili birçok yorum yapılır. Bu yorumlardan bir tanesi de maddi kazanca sahip olunmak üzere olduğudur. Rüya sahibi kişi borçların ödenmesini sağladığı gibi yeni yatırımlar konusunda da girişimde bulunacağıdır. Rüyada hamile görmenin bir diğer anlamı da maddi ve manevi genişlemedir.

  Rüyada Arkadaşını Hamile Görmek
  Rüyada arkadaşını hamile bir gören kişi, çevrenizdeki hamile arkadaşınızın yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına, maddi ve manevi anlamda da huzura ereceğine delalettir. Kişinin arkadaşının hayatında çeşitli gelişmeler yaşanacak ve gelişmeler kısa süreli olacaktır.

  Rüyada Başkasının Hamile Olduğunu Duymak
  Rüyada başkasının hamile olduğu duymak, kişiyi tanıdığınız duruma göre yorumlanır. Kişi tanıdığınız biri ise o kişiye katkı sağlayacağına delalettir.

  Rüyada Kardeşini Hamile Görmek
  Rüyada kardeşinin hamile gören kişi, kardeşinin var olan sorunlarının bulunduğuna, bu sorunların ise değişim yaşacağına yorumlanır.

  Rüyada Eşini Hamile Görmek
  Rüyada eşini hamile görmek ise kinin maddi ve manevi anlamda kazanç sağlayacağını delalettir. Rüyanın bir diğer anlamı da rüya sahibi siz ve eşiniz tarafından çok istenen bir konunun da gerçekleşeceğine yorulur.

  Rüyada Kızını Hamile Görmek
  Rüyada kızınızı hamile görmek ise rüya sahibinin çocuğunuzla ilgili kafanızda bazı düşünceler olduğuna delalettir. Yaşadığınız bu olumsuz düşünceler çeşitli zamanlarda tarafınızda var olan çeşitli nedenlerle gündeme gelir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş