Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Balık Yakalamak

Konu, 'B Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada balık yakalamak birçok kaynağa göre kısmet olarak yorumlanır. Rüyasında balık yakaladığını gören kişinin nasibi artar ve ayağına büyük bir fırsat gelir. Hiç ummadığı bir yerden, beklemediği bir zamanda karşısına çıkan bu fırsat o kişi için oldukça hayırlıdır. Rüyada yakalanan balığın boyutu ne kadar büyük ise kendisinin karşısına çıkacak olan fırsatta değer açısından o kadar büyük olacaktır.

  Rüyada balık yakaladığını gören kişi iyi haberlerle karşılaşır. Bu rüya kısa bir süre içersinde iyi bir haber alınacağının işaretidir. Rüya sahibini fazlasıyla sevindirecek olan bu rüyanın sonucunda kişi iyi bir gelişme ile karşılaşır. Eğer bekarsa ve evlenmek istiyorsa niyeti olur. Eğer işsizce yakınlarından birinin vasıtası ile memnun kalacağı bir işe başlar.

  Rüyada Balık Yemek
  Rüyada balık yemek de hayırlı rüyalardan biridir. Rüyasında balık yediğini gören kişinin işler yolunda gitmeye başlar ve evinin bereketi artar. Evinde hiçbir eksiği kalmayacak olan rüya sahibi bir süre sonra varlıklı hale gelir ve sahip olduğu her şey helal para ile elde edilmiştir.

  Eğer rüyada çiğ balığın yendiği görülüyorsa bu bir başkasının hakkını yemek olarak yorumlanır. Rüya sahibi farkında olarak ya da olmayarak birinin hakkını yer. Bu çoğu zaman yeni bir işe gireceği anda yüksek makamlardan destek alarak işlerini halletme anlamına da gelir. Rüya sahibin hayatında güzel gelişmeler yaşanır, ancak bu gelişmeler haksızlıkla elde edilen durumlardır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş