Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Azar Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada azar görmek kişinin huyunu anlatan bir rüyadır ve ikaz mahiyetinde sayılır. Rüya sahibinin bildiğini okuyan, asi, dik başlı ve etrafının sözlerine kulak asmayan biri olduğuna delalettir. Bu kişin vurdumduymaz halleri ve söz dinlememesi yüzünden hayatında sürekli sıkıntılar olacaktır. Büyüklerinin ikazlarına ve tecrübelerine de kulak asmadığı için belalar onun yakasını bırakmaz. Rüya sahibinin bu hal ve tavırlarını değiştirmesi gerekir.

  Rüyada Birini Azarlamak
  Rüyada birini azarladığını görmek gerçek hayatta da biriyle münakaşa etmeye işarettir. Rüya sahibinin kendisini sürekli inciten, hoyrat davranan ve düşüncesizliklerle kıran birisiyle yaşayacağı tartışmaların habercisidir.

  Rüyada Azar İşitmek
  Rüyada azar işittiğini gören kişinin çevresiyle olan ilişkilerinde bazı sorunlar olur. Bu sorunlar onun dışlanması şeklinde başlayabilir. Bir başka yorumu ise kişinin sürekli olarak önüne çıkan ya da çıkarılan engellerle ilgilidir. Bu kişi ticaretle uğraşıyorsa ortakları ya da iş yaptığı insanlar tarafından bazı engellemelerle karşılaşacaktır. Eğer öğrenci ise tahsilini sürdürdüğü okul ya da fakültede resmi bazı sorunlar yaşayacaktır. Kişinin sosyal çevresindeki liderliği de engellenebilir. Elde etmek istediği meselelerde sürekli bir mücadele vermek zorunda kalacak ve yürüdüğü yollara koyulmaya çalışılan taşları kaldırmakla uğraşacaktır.

  Rüyada Anne Babadan Azar İşitmek
  Rüyasında annesinden ya da babasından azar işittiğini görmek yine ikaz mahiyetindeki rüyalardandır. Bu kişinin adım attığı meseleler ya da sergilediği davranışlar onu yanlış yollara götürecektir. Bu yanlışlardan yolun başındayken dönmesi ve yakınlarının uyarılarını dikkate alması gerekmektedir. Aksi halde işin içinden çıkamayacak ve çok mutsuzluklar yaşayacaktır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş